Łowca.K

Twoja droga do przygody

 • Łowca.K - podnoszenie standardu

  Łowca.K to komercyjny jacht motorowy w klasie YKMII. 16,34m długości i 4m szerokości oraz silnik o mocy 220KW pozwala na żeglugę krajową do 30 mil morskich przy wietrze o sile 6 stopni w skali beauforta. jacht posiada 2 mesy, kuchnię i ubikację których wnętrza zostały odnowione podczas tegorocznego remontu. Dzięki temu standard łodzi został podniesiony. Aktualnie jacht posiada uprawnienia jachtu komercyjnego 12+ co pozwala również na żeglugę międzynarodową.

 • Łowca.K - tajemnicza nazwa

  Łowca.K - skąd taka nazwa? Chcemy aby każdy wędkarz na pokładzie naszego jachtu poczuł się jak prawdziwy łowca, a każdy rejs kończył z odpowiednią zdobyczą. Litera K to inicjał z imienia córki armatora.... Imienia które pozostanie tajemnicą. Liczymy że nazwa Łowca.K przyniesie Wam szczęście.

 • Echosnonda Łowca.K

  Echosonda renomowanej firmy Furuno urządzenia radiokomunikacyjne i radioodbiornik - r/tfn VHF DSC , EPIRB -406 MHz i GPS to tylko niektóre przykłady sprzęty elektrotechnicznego i komunikacyjnego, który wspomaga nas każdego dnia na morzu. Dzięki takiemu wyposażeniu rejsy na jachcie Łowca.K są nie tylko bezpieczniejsze ale i dużo bardziej komfortowe.

 • Dziewiczy rejs Łowcy.K

  Nareszcie... Dziewiczy rejs już za nami. Armator, załoga oraz zaproszeni goście wypłynęli na pierwszy rejs po remoncie, sprawiając iż tradycji stało się zadość. Jacht spisał się doskonale, ryba brała więc wszyscy wrócili do domu w wyśmienitych nastrojach.

 • Pierwszy rejs z wędkarzami na Łowcy.K

  Za nami pierwszy rejs komercyjny. Dopisała pogoda, dopisała ryba, dopisali goście. Zadowoleni klienci obładowani zdobyczami powrócili do domów ze wspaniałymi wspomnieniami. Nazwa przyniosła jednak szczęście.

 • 6 w skali Beauforta

  Udało się!!! Przebyliśmy morze biurokracji, wypełniliśmy rzeki dokumentacji, przetrwaliśmy sztorm licznych kontroli. Zaowocowało to podniesieniem kategorii naszego jachtu, dzięki czemu możemy wypływać w morze nawet przy 6 stopniach w skali Beauforta... A wszystko to dla Was - byście mieli jak najwięcej zabawy.... Zapraszamy.

 • Dziecko z wędką

  Zważywszy na spore zainteresowanie przygotowaliśmy specjalną ofertę. Dzieci i młodzież w wieku do 14 lat otrzymują specjalną zniżkę. Rejs osoby spełniającej ten warunek kosztuje jedyne 120zł. Życzymy miłej i rodzinnej zabawy.

 • Nowa śruba

  O sprzęt należy dbać, dlatego też postanowiliśmy przeprowadzić mały remont. Czyszczenie, malowanie... ale i nowa śruba. Jeśli zobaczyć jak to wyglądało zapraszamy do galerii.

 • Ciekawe
  co
  dalej

Łowca.K @ Facebook
Łowsca.K @ Google+
Łowca.K @ Pinterest