O nas

Wędkarstwo morskie to nasza wielka pasja

Łowca.K

Łowca.K to jacht komercyjny 12+ co pozwala mu na żeglugę do 30Mm od brzegu oraz żeglugę międzynarodową przy wietrze do 6 stopni w skali Beauforta. Wyposażony w silnik o mocy 220KW, wyposażony w wysokiej klasy sprzęt nawigacyjno - komunikacyjny, w tym najnowszą sondę firmy Furuno idealnie nadaje się do uprawiania wędkarstwa morskiego. Jeśli chcą się Państwo więcej dowiedzieć o naszym jachcie serdecznie zapraszamy tutaj oraz do galerii. mu poświęconej.

Wspomnienia

Piękne i niezapomniane wspomnienia, które na zawsze pozostaną w pamięci i sercach uczestników rejsu na pokładzie Łowcy.K to niezaprzeczalny skarb. Poczucie wolności gdy świeża morska bryza owiewa twarz, niekłamana satysfakcja z pierwszej i każdej następnej wyciągniętej ryby to tylko niektóre wrażenia jakie zostały nam opisane prze klientów schodzących naszego jachtu. Najcenniejsze były twarze wyrażające spokój i zadowolenie. Wszystko to staramy uwiecznione na zdjęciach wykonanych przez samego klienta jak i przez naszą załogę. Serdecznie zapraszamy do naszej galerii gdzie na własne oczy będą mogli Państwo obejrzeć jak inni dziś wspominają swoje rejsy.

Bezpieczeństwo

Jacht Łowca.K spełnia wszystkie surowe normy bezpieczeństwa określone przez przepisy prawa morskiego. Posiada również niezbędne wyposażenie, między innymi radio pławę z wpisanym sygnałem kodowym, tratwę ratunkową, odpowiednie środki gaśnicze. Nasza doświadczona załoga została przeszkolona w zakresie sytuacji niebezpiecznych dla zdrowia i życia, oraz posiada wieloletnie doświadczenie na morzu czego żadnym szkoleniem zastąpić się nie da.

Kontakt

Jeżeli na naszej stronie www.statekrybacki.pl nie znaleźli Państwo wystarczającej ilości informacji, nie są Państwo pewni czegoś to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Prosimy dzwonić pod numer 508-281-264, lub pisać na adres e-mail statek.rybacki@gmail.com . Mogą Państwo również skorzystać z dostępnego na naszej stronie formularza kontaktowego. Serdecznie zapraszamy.

Koszty

Cena za pojedynczy rejs jednej osoby uzależniona jest od wielu czynników, między innymi od tego na ile wcześniej złożą Państwo rezerwację, czy jest to jedna osoba, czy może grupa zorganizowana oraz jak długi przewidziano rejs (od 8 do 12 godzin). Cena ustalania jest w momencie składania rezerwacji, w zależności od warunków indywidualnych wahają się od 160 do 240zł za osobę. Dzieci do lat 14 obowiązuje zniżka - cena za rejs to 120zł. W cenę wliczono śniadanie (smalec domowej roboty, sery, wędliny i jak to na morzu - puszki rybne), 1 ciepły posiłek (w zależności od dnia bigos, fasolka po bretońsku, kiełbasa na ciepło) oraz kawa i herbata. Za dodatkową opłatą udostępniamy również nasz sprzęt do wędkarstwa morskiego. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia indywidualnych warunków rejsu.

Zaloga

Załoga jachtu Łowca.K to prawdziwi ludzie morza z bogatym, wieloletnim doświadczeniem w rybołówstwie. Umiejętności, doświadczenia oraz znajomość tematyki zdobyte z biegiem lat i kariery pozwalają zaliczać ich do prawdziwej elity. Piotr Myślisz oraz Wiesław Ostaszewski to ludzie godni zaufani, odpowiedzialni i doświadczeni. Zrobią wszystko abyś na naszym jachcie poczuł się miło, swobodnie i bezpiecznie. Zapraszamy na stronę Załoga, na której szerzej zostało opisane ich doświadczenie zawodowe.

Łowca.K @ Facebook
Łowsca.K @ Google+
Łowca.K @ Pinterest