Polecamy

Na prawdę warto.

www.wedkuje.pl

Portal społecznościowy

dla wszystkich miłośników wędkarstwa

Społecznościowy Portal Wędkarski wedkuje.pl to serwis dla wszystkich wędkarzy, którzy poszukują aktualnych i sprawdzonych informacji na temat łowisk, przynęt, sprzętu wędkarskiego i bieżącej działalności swoich kół PZW. Z naszej strony dowiedzą się Państwo o najważniejszych wydarzeniach i imprezach wędkarskich, znajdą również odpowiedzi na wiele pytań. Jaki rodzaj przynęty zabrać nad wodę, aby połów był bardziej udany, jakie miejsca, w zależności od pory roku, wybierać – to tylko niektóre z zagadnień poruszanych w naszym serwisie. Istotną część treści zajmują bieżące wiadomości publikowane przez producentów i importerów sprzętu wędkarskiego dotyczące nowości, akcji promocyjnych czy zmian w ofercie. Liczne informacje uzupełnia bogata galeria i autorskie wpisy blogerów portalu, wśród których znajdują się największe osobistości wędkarskie w Polsce.

W portalu wedkuje.pl każdy wędkarz ma możliwość założenia sobie własnego bloga wędkarskiego z unikalnym adresem zawierającym jego imię, w którym będzie mógł pochwalić się innym swoimi sukcesami, zamieścić galerie zdjęć oraz opisy łowisk, a także dopisać się do innych kolegów ze swojego koła. Także same koła PZW, zainteresowane promowaniem swojej działalności, mogą w łatwy sposób uruchomić własne strony www za pomocą narzędzi dostępnych w portalu.

www.pensjonatromano.pl/

Potrzebujecie noclegu?

Polecamy ten pensjonat.

Wielokrotnie otrzymywaliśmy zapytania odnośnie organizacji noclegu. Wychodząc na przeciw Państwa potrzebom przedstawiamy Pensjonat Romano. Stała współpraca jaką podjęliśmy już zaowocowała wieloma zadowolonymi klientami. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia pokoi w których możecie odpocząć po rejsie pełnym wrażeń. Warto również nadmienić że pensjonat przygotowany jest przyjmowania grup zorganizowanych także jeżeli szukacie Państwo ciekawego pomysłu na wieczór kawalerski bądź imprezę firmową - Łowca.K zaprasza - pomożemy w organizacji.

www.kutrywedkarskie.pl/

KutryWędkarskie.pl

Serwis wędkarstwa morskiego

www.kutrywedkarskie.pl to niekomercyjny serwis o tematyce wędkarstwa morskiego, w którym jego czytelnicy znajdą ofertę jednostek organizujących rejsy wędkarskie, informacje o wydarzeniach z dziedziny wędkarstwa morskiego, serwis pogodowy największych miast związanych z rejsami, forum wędkarstwa morskiego a także atrakcyjne konkursy z nagrodami.

www.pomorzanka.com.pl

Willa Pomorzanka

Wypoczynek jak marzenie

Willa Pomorzanka położona jest w centrum Władysławowa. W odległości zaledwie 702 kroków od plaży oraz z dala od głównych arterii komunikacyjnych.

Obiekt składa się z dwóch budynków i jest przystosowany do przyjmowania tancerzy ze względu na profesionalne sale taneczne. To również dobra baza noclegowa dla tych, którzy chcą zwiedzić: Półwysep Helski, Trójmiasto czy Łebę. Do dyspozycji gości:

• pokoje dwu, trzy i czteroosobowe z pełnym węzłem sanitarnym,

• 4 komfortowe, dwupoziomowe apartamenty,

• sale: restauracyjna, szkoleniowa balowa, biesiadna z kominkiem, taneczne,

• taras widokowy (130 m2) z miejscem do grillowania,

• boisko do koszykówki i siatkówki, basen

• miejsce na ognisko, wiata biesiadna z grillem,

• sala sportowa (sprzęt do ćwiczeń, stoły do tenisa stołowego, stoły bilardowe, profesjonalna siłownia

• basen,

• parking samochodowy (100 miejsc, 4 autokary),

• gabinet lekarski.

Łowca.K @ Facebook
Łowsca.K @ Google+
Łowca.K @ Pinterest