Wędkarstwo morskie

przygoda, relaks, pasja

Wędkarstwo morskie to wspaniały sport, hobby i sposób na spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Jeżeli znudziło Was wędkowanie nad brzegiem Jeziora to serdecznie powitamy Was na naszym jachcie Łowca.K we Władysławowie i zabierzemy w przygodę, której jeszcze nie przeżyłeś. W rejs wyruszamy wcześnie, najczęściej nim wzejdzie słońce, Twoją twarz owieje słona bałtycka bryza a gdy wypłyniemy na morze zaznasz wolności jakiej nigdy jeszcze nie czułeś.

Właśnie takie uczucia towarzyszą wędkarstwu morskiemu… a to dopiero początek, zaraz zarzucisz wędkę. Wiele osób początkowo twierdzi że to nie dla nich. Ale zmieniają zdanie gdy zobaczą wszechogarniającą przestrzeń a płuca wypełni im morskie powietrze. Nie mówiąc już o satysfakcji jaką daje przyrządzenie własnoręcznie złowionej ryby. Ryby świeżej, prosto z morza. Takiej nie można kupić w sklepie, czy na targu. Ta satysfakcja warta jest każdych pieniędzy.

Wschód słońca we Władysławowie
Przygoda z wędkarstwem morskim
 

Czy wędkarstwo morskie jest drogie? Nie. Jeden rejs to około 180 zł (w zależności od długości rejsu, liczebności grupy, terminu). Co za to oferujemy? Przede wszystkim kilka – kilkanaście godzin terapii jodowej na pełnym morzu. Starcie z naturą i satysfakcję z przyniesionej do domu świeżej ryby. Niezbędne w naszych czasach chwile wyciszenia od hałasu codziennego pędu czyli odpoczynek i relaks, tak bardzo nam potrzebny. Ale przede wszystkim niezapomniane wrażenia takie jak wschód słońca w porcie Władysławowo, szum wiatru w uszach na pełnym morzu, walka podczas wyciągania ryby… To wszystko możecie uwiecznić własnym aparatem czy kamerą. Poza tym możecie liczyć iż ktoś z załogi naszego jachtu Łowca.K na pewno będzie robił zdjęcia do naszej galerii.

Nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Was wszystkich na wspaniałą przygodę na pokładzie naszego jachtu Łowca.K. Wszelkie potrzebne informację znajdziecie w zakładce O nas. Zapraszamy również do zadawania pytań. W sekcji kontakt podano numer telefonu, adres e-mail jak również formularz kontaktowy. Jeśli szukacie nowych wrażeń, chcecie przeżyć niezapomnianą przygodę która pozostawi Wam wiele cudownych wspomnień wędkarstwo morskie jest dla Was. Pamiętajcie. Wyruszamy z Władysławowa.

Walka z naturą na Łowcy.K
Władysławowo wędkarstwo morskie
 
Łowca.K @ Facebook
Łowsca.K @ Google+
Łowca.K @ Pinterest